Het team

Stichting Tout Maastricht
Vrijthof 25 | 6211 LE Maastricht
+31 (0)43 8527053
info@toutmaastricht.nl

Jaap van Royen
Intendant cultuurparticipatie
+31 (0)6 12961221
jaap@toutmaastricht.nl

Sammie Pierik
Onderzoek, verkenning & innovatie
+31 (0)6 23333252
sammie@toutmaastricht.nl

Hellen Hurkens
Programmaleider cultuureducatie
+31 (0)6 15309280
hellen.hurkens@maastricht.nl

Geerte Courtens
Programmaleider senioren & cultuurparticipatie
+31 (0)6 22457631
geerte@toutmaastricht.nl

Geertje Caris
Programmaleider jongerenproject & Jeugdcultuurfonds
+31 (0)6 40041543
geertje@toutmaastricht.nl

Suzanne Sinay- Reuvers
Projectleider diverse projecten
+31 (0)43 852 70 53
suzanne@toutmaastricht.nl

Yvonne Engelen
Programmaleider amateurkunsten
+ 31 (0)43 8527053
yvonne.engelen@maastricht.nl

Ruud Halink
Programmaleider internationalisering
+ 31 (0)6 55122787
ruud@toutmaastricht.nl

Laura Selvi
Projectondersteuning Ode to Dignity
+31 (0)6 10521467
laura@toutmaastricht.nl

Roos Aerts
Techniek, productie en gebouwen
+31 (0)6 15016636
roos@toutmaastricht.nl

Elly Rietbroek
Programmering
+31 (0)6 21833081
elly.rietbroek@maastricht.nl

Henk Hahnraths
Boekhouder
+ 31 (0)6 37202858
henk@toutmaastricht.nl

Sebastiaan Canton
Marketing/communicatie
+ 31 (0)6 54931876
sebastiaan@toutmaastricht.nl



TOUT_FB_profielfoto_2.jpg